Ana içeriğe atla

Bir Kadın Nasıl Aldatılır


Şimdi.. o güzel kulaklarını dört aç. Sana hayatının anlamı, tek amacın, gayen olan bu işin, hiçbiryerde olmayan o müthiş sırrını vereceğim.

Ama gel gelelim önce şu mevzu var.

Şöyle ki, birini, senin deyiminle dersem bir kadını aldatabilmen için, önce sahip olman lazım. Yok bu sahip olmak kelimesini sevmedim. Ama sen sevmişindir kesin.

Öncelikle birini bulman lazım. Ki bence bu zor. Hatta imkansız. İki dünya bir araya gelse olmaz yani. O derece bi imkansızlığı var bu işin.

Niye?

Evet bak güzel sorular sormaya başladın sen. Aferin..

Niye mi?

Çünkü önce senin gibi bir yaratığın varlığını kabul edip, seninle birlikle olacak bir kadını, bırak kadını bir insanı bile bulamazsın ki sen. Zira... velhasıl bence sen insan bile değilsin ondan.

Sen bana bakma, sana sen diyorum. Ama napıyım, terbiyem böyle. Herşeye de bozamam onu. Lütfen kendini bir şey sanma emi.

Eyy aldatılacası yaratık diyeceğim olmayacak. Zira onca ettiğim laf boşa gidecek.

Hadi git bakalım. Kendi dünyana git.
....
Bu açıklama, benim blogumda “ bir kadın nasılaldatılır ” kelimesini arayan o varlığadır. Üstünüze almayın. Ki aldatma meyilliyseniz alabilirsiniz. Ücretsizdir..

Ki ters bir olay var. Hemen altında şu aranan kelime var: “ seni seveni nasıl bulursun

Biri sevmeye susamış, biri aldatmaya.. tehhh... pehhh..

Saygı ve sevgilerimle..

Yorumlar

 1. Valla onu bunu bilmem ama önemli olan kendini aldatmamak sanırım..Öyle değil mi ?

  YanıtlaSil
 2. Bu lafları ettiğin bir kişi varsa
  bu yazıdan sonra ne olur merak ettim.
  küfür etsen daha iyiydi yahu (:

  YanıtlaSil
 3. Efenim, bu yazı bir kişiye özel yazılmış ve şahsımla ilgili bir konu sözkonusu değildir.
  O kelimeyi görünce, insan ister istemez yuhh.. çekiyor. Kızıyor. Yani ben kızdım açıkcası. Ama fazla kızmışım galiba. :D
  Aramayla yine yolu buraya düşerse bu zihniyetli biri, en azından hakettiği cevabı alır. Değil mi?
  Sevgiler ve saygılar efenim..

  YanıtlaSil
 4. te allam yaaaaa güldürdün valla.
  altta ne geleceğini hiç tahmin etmemiştim.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)
   İlk cümleyi bilerek yazdım öyle zaten.

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşe Girişte İstenen Belgeler Nerelerden Alınır?

İş bulmakla iş bitmiyor. Bunu biliyoruz. Zira elinize bir liste tutuşturuyorlar hemen. Git hepsini tamamla getir. Bu ilk deneyiminizse şayet, panik başlıyor hafiften. Bissürü evraklar. Şimdi bunlar, nereden, nasıl alınır?
Bende bu devrede biraz olsun yardımcı olmak adına, bazı evrakların, nereden alınacağını paylaşmak istiyorum. Şuanki pozisyonum vesilesi ile çoğunu biliyorum.
Gelelim listeye.
1.İkametgah. Şimdilerde adı Yerleşim Belgesidir. Bunu hemen not düşelim. İkisi de aynı evrak. Kafalar karışmasın. Sadece adı değişti. Bu belge, muhtarlıklardan alınır.
2.Nüfus Cüzdan Süreti veya Örneği. Bunlarda aynı evraktır. Bazı yerlerde örneği diye geçer, bazılarında süreti diye. Bu evrakta muhtarlıklardan alınır. Resimli bir evraktır. İsterseniz resimsiz olur ama resimli olması iyi olur.
3.Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ya da kısaca Nüfus kayıt örneği de yazanlar da var. İşte bu noktada kafa karışıyor. Zira bu sebeple nüfus cüzdan örneği sanılıyor. Bu Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, nüfus müdürlükl…

Güven Duygusu - Hikaye

Dükkana girdiğimde, şöyle etrafa bakınıp ne alacağımı düşünüyordum. Sonra ağlama sesini duydum. Herhalde annesi istediğini almıyor çocuğun diye düşündüm. Raftan en sonunda bir şey seçip kasaya yöneldim. Ağlayan çocuğu gördüm. Sandığım gibi annesine ağlamıyordu. Yalnızdı. Dükkan sahibi müşterisine para üstü verirken, çocuğa bakıp,” hadi defol git, git demedim mi sana. Yok benim beleş verecek malım...” diye sinirli ve hiddetli bir şekilde bağırıyordu. O müşteri çıkınca sıra benimdi. Gözüm çocuktaydı. Gayri ihtiyari elimdekini masaya bıraktım. Çocuk: “ amca, vallahi doğru söylüyorum. Paramı kaybettim, anam evde ekmek bekliyor. Sonra veririm sana. Lütfen..” diyordu, ağlayarak. Dükkan sahibinin “ borcunuz 1.75 lira” dediğinde göz göze geldik. Artık nasıl bakmışsam adam bana “ hep böyle bunlar bacım” cümlesiyle başlayan uzun bir açıklama yaptı. Çocuk verilen parayı kaybettiğini söylüyor, sonra başka dükkandan çikolata alıyormuş. Çocuğa baktım. Oda bana baktı. “ Abla valla birkez yaptım, o gü…

Bir İnsanı Deli Etmenin Yolları.

Size önereceğim bu yol aslında çok basit. Ama tabi basit olduğu için etkisi geçicidir. Eğer kalıcı hasar bırakma derdindeyseniz, lütfen başka kapıya. Şimdi, birini gıcık etmek, delirtmek, sinirden kudurtmak istiyorsanız, (tamam sonuncusu biraz fazla kaçtı, kabul ama ruh haline göre kudurabilirde) yapacağınız çok basit bir işlem. Yalnız, önce iyi bir gözlemci olmanız gerektiği söylemem lazım. Bir insanı delirtmek öyle kolay değil. Biraz emek şart. Lütfen. Hedefimizdeki delirteceğimiz şahsı, önce bir gözlemliyoruz. Yanından ayrılmıyoruz. Gözümüz hep üstünde olmalı. Evet, hedefimiz, bir iş yapmaya mı koyuldu, işte işlemimiz başlıyor. Hazır olun! Her ne yapıyorsa, diyeceğimiz şey şu: onu yap. Evet bu kadar basit. Geliyor mu, gel, diyeceksin. Gidiyor mu, git diyeceksin. Getiriyor mu, getir diyeceksin. Açıyor mu, aç diyeceksin. Özetle yaptığı işi yapmasını söyle.Buradaki hassas nokta, işe başladığı an yap demek. İşte gözlem, bu konuda şart. Düşünsenize. Ne kadar deli edici bir şe…