Ana içeriğe atla

Dikkat ! Bu Yazı İçinde Atarlanma Bulundurur..

Herkese reklam teklifleri geliyor, cepleri doluyor. Bana hiçbirşey geldiği yok. Kese boş, bekliyorum. 
Hayır, ne yazmam lazım ki, bana da teklif gelsin. Gelen tekliflere bakıyorum, pek âlâ benim bloguma uygunlar yani. Benim sevgili okuyucularımda okur onları. Allah Allah... 
Hani diyor ya, blogunuza uygun teklif olduğunda. Artık onların gözünde nasıl bir yerde isem, bilemiyorum. Bu iyi mi kötü mü, onuda kestiremiyorum.
Tek bildiğim, teklif gelmiyor arkadaş. Ama davetiye geliyor, ona şaşırıyorum. Aa.. yoksa o herkese mi geliyor. Tabiki de öyledir. Şimdi okuyanda bissürü davetiye aldım sanacak. Altıüstü iki tane geldi. 
Telaş yapmayın.

Neyse işte, böyleyken böyle. Az biraz atarlandım bu duruma da. Ondan saçmalayarak içimi dökeyim, istedim.
Teklifler konusunda ipucu vermek isteyenlere kapım açık. :D 

Yorumlar

 1. Tamam içini dölmüşün bende toplayayım bari :)
  Boşver:):)
  Kesin çözüm:)

  YanıtlaSil
 2. Ben anlamadım, ne davetiyesi ve ne reklamı
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :-)
   Bumerang tekliflerini diyorum. :-)

   Sil
 3. Davetiye nasıl bir şey ki?

  Blogunda iletişim adresi bulunduranlara epey reklam teklifi geliyor bildiğim kadarıyla..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bumerangdan gelenler. Hani ödül gecesi icin geldi, demiştim. Birde konuşma için geldi. Yani en azından ben öyle algıladım. :-)
   Onu bilmiyordum. Ama ben sadece bumerang tekliflerini kastettim. Neyim eksik derken onu kastettim. Digerleriyle ilgilenmiyorum. O kadar reklam delisi degilim yaa.. :-)
   Bumerang teklifleri iyi oluyor. Millette çokca görünce azcık, nasıl diyeyim, efkarlandım. :-)

   Sil
  2. Senin o teklif için önceden iletişim bilgilerini vermen gerekmiyor mu
   :)

   Sil
  3. Bumerang üyeliğim mevcut olduğu için her seferinde vermek gerekmiyor. Onların demesine göre, bloguma uygun teklif olursa gelecek banada. :)

   Sil
 4. Ben de bilmiyorum işin doğrusu. Bana geliyor ama nedenini nasılını araştırmadım. Neye göre seçiliyor acaba? Aslında bir dönem geldiği halde hiç yayınlamadım. Tuhaf geldi reklam yayınlamak. Sonra kafama bir şey düştü sanırım:)) Ya neden olmasın dedim, bloga bir emek harcıyorum sonuçta. Bumerang`a konuyu yazdın mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :-)
   Bence size gelmesi normal. Gözlemlerime göre geniş bir blog çevreniz var. Ama yayınlamadınız halde tekrar gelmesi değişik. :-)
   Ben en son geleni yayınlayamamıştım. Daha da gelmedi. :-)
   Onlara en son bununla ilgili soru sordum. Alakasız cevap aldım. Sormam bir daha. :-)


   Sil
  2. Bana da bu arada hiç davetiye gelmedi. O da ilginç:)

   Sil
  3. :) Gidecek gibi olsam hiç gelmez. Ama dediğim gibi çok değil ki.. :) :)

   Sil
 5. bumerangın neye göre reklam yolladığını ben anlayamadım anlyan beri gelsin :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) :)
   Aynen... Hele arada yolladığı saçma reklamları.. :)

   Sil
 6. :)
  anlamadım ki bak. davetiye nası geliyo. reklam teklifi nası geliyomuş kii. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arada bazı konularımın altında, bu bumansd içeriğidir, gibi birşeyler yazıyor oluyordu ya, onlar işte. Belki hatırlamazsın da, başka bloglarda da görüyorsundur. Onlar reklam işte. yayınladığında para kazanıyorsun. :) Bu kadar basit bir olay. Ondan seviyorum. :) :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşe Girişte İstenen Belgeler Nerelerden Alınır?

İş bulmakla iş bitmiyor. Bunu biliyoruz. Zira elinize bir liste tutuşturuyorlar hemen. Git hepsini tamamla getir. Bu ilk deneyiminizse şayet, panik başlıyor hafiften. Bissürü evraklar. Şimdi bunlar, nereden, nasıl alınır?
Bende bu devrede biraz olsun yardımcı olmak adına, bazı evrakların, nereden alınacağını paylaşmak istiyorum. Şuanki pozisyonum vesilesi ile çoğunu biliyorum.
Gelelim listeye.
1.İkametgah. Şimdilerde adı Yerleşim Belgesidir. Bunu hemen not düşelim. İkisi de aynı evrak. Kafalar karışmasın. Sadece adı değişti. Bu belge, muhtarlıklardan alınır.
2.Nüfus Cüzdan Süreti veya Örneği. Bunlarda aynı evraktır. Bazı yerlerde örneği diye geçer, bazılarında süreti diye. Bu evrakta muhtarlıklardan alınır. Resimli bir evraktır. İsterseniz resimsiz olur ama resimli olması iyi olur.
3.Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ya da kısaca Nüfus kayıt örneği de yazanlar da var. İşte bu noktada kafa karışıyor. Zira bu sebeple nüfus cüzdan örneği sanılıyor. Bu Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, nüfus müdürlükl…

Güven Duygusu - Hikaye

Dükkana girdiğimde, şöyle etrafa bakınıp ne alacağımı düşünüyordum. Sonra ağlama sesini duydum. Herhalde annesi istediğini almıyor çocuğun diye düşündüm. Raftan en sonunda bir şey seçip kasaya yöneldim. Ağlayan çocuğu gördüm. Sandığım gibi annesine ağlamıyordu. Yalnızdı. Dükkan sahibi müşterisine para üstü verirken, çocuğa bakıp,” hadi defol git, git demedim mi sana. Yok benim beleş verecek malım...” diye sinirli ve hiddetli bir şekilde bağırıyordu. O müşteri çıkınca sıra benimdi. Gözüm çocuktaydı. Gayri ihtiyari elimdekini masaya bıraktım. Çocuk: “ amca, vallahi doğru söylüyorum. Paramı kaybettim, anam evde ekmek bekliyor. Sonra veririm sana. Lütfen..” diyordu, ağlayarak. Dükkan sahibinin “ borcunuz 1.75 lira” dediğinde göz göze geldik. Artık nasıl bakmışsam adam bana “ hep böyle bunlar bacım” cümlesiyle başlayan uzun bir açıklama yaptı. Çocuk verilen parayı kaybettiğini söylüyor, sonra başka dükkandan çikolata alıyormuş. Çocuğa baktım. Oda bana baktı. “ Abla valla birkez yaptım, o gü…

Bir İnsanı Deli Etmenin Yolları.

Size önereceğim bu yol aslında çok basit. Ama tabi basit olduğu için etkisi geçicidir. Eğer kalıcı hasar bırakma derdindeyseniz, lütfen başka kapıya. Şimdi, birini gıcık etmek, delirtmek, sinirden kudurtmak istiyorsanız, (tamam sonuncusu biraz fazla kaçtı, kabul ama ruh haline göre kudurabilirde) yapacağınız çok basit bir işlem. Yalnız, önce iyi bir gözlemci olmanız gerektiği söylemem lazım. Bir insanı delirtmek öyle kolay değil. Biraz emek şart. Lütfen. Hedefimizdeki delirteceğimiz şahsı, önce bir gözlemliyoruz. Yanından ayrılmıyoruz. Gözümüz hep üstünde olmalı. Evet, hedefimiz, bir iş yapmaya mı koyuldu, işte işlemimiz başlıyor. Hazır olun! Her ne yapıyorsa, diyeceğimiz şey şu: onu yap. Evet bu kadar basit. Geliyor mu, gel, diyeceksin. Gidiyor mu, git diyeceksin. Getiriyor mu, getir diyeceksin. Açıyor mu, aç diyeceksin. Özetle yaptığı işi yapmasını söyle.Buradaki hassas nokta, işe başladığı an yap demek. İşte gözlem, bu konuda şart. Düşünsenize. Ne kadar deli edici bir şe…