Ana içeriğe atla

İntikam Final

Bu nasıl intikam yahu.. sap gibi ortada kaldı, dedik. Erken konuşmuşuz, Ali çıkageldi.

Lafa sondan başladım ama gerisinde konuşacak pek de bir şey yok hani.

Herkese mutlu son yazalım diye Cemre'yi hamile yaptılar. Böylelikle Barışla evlendi, mutlu oldular. Zira başka türlü evlenmezlerdi, senarist yapsın.

Ve alakasız olarak finale dahil edildiğini düşündüğüm Aslı. Gitmiş, Rüzgarların yanında çalışmaya başlamış. Çok iyi arkadaş olmuşlar. Pehh.. Rüzgar da bulamamış kendine başka arkadaş. Hem asistan değil miydi O. Ne işi var, cafede çalışıyor. Arsoylardan daha zenginini bulamamış herhalde.

Finalde olan cidden Emre'ye oldu. Yatalak kaldı. Şahika nasıl oldu da, kocasına yardım ve yataklıktan, yalan ifadeden ceza almadı, anlamadık. Kadın sadece Yağmur'u sözde öldürmekten 1 yıl hapis aldı. Çıktı. Buradan da kocaman bir pehhh.. Onun cezasını, başından beri evlatlarım için evlatlarım için, herşeyi onlar için yaptım, dediği için, kesin Emre'yi o yatağa düşürerek verdiler. Hapis yataydı, oğlunun başında oturup ağlayabilirdiy mi hiç..

Özetle:

Geldik bir dizinin sonuna daha.
Onlar ermiş muradına, biz açalım başka dizileri. 


Yorumlar

 1. Kuzum o yabancı diziden uyarlama değil miydi, ben öyle biliyorum. Ne yapmışlar sonunu mu değiştirmişler
  Ben dizide Beren var diye bir kaç bölüm bakmıştım ama sonra sarmadı.
  Heyecanla Kurt Seyit ve Şura'yı bekliyorum
  Öpüyorum
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet öyle idi ama bizdeki reyting kurbanı oldu, ne yazık ki. :-)
   Sonu illaki değişmiştir çünkü dizi daha devam ediyor.
   Bende sırf meraktan bakacagım galiba.
   :-) yakaladım

   Sil
 2. İntikam iyi bir şey değildir.
  Oysa affetmek büyüklüktür.
  Böyle dizileri örnek almayalım kendimize..
  Gençliğin dimağını zehirliyorlar yavaş yavaş.
  Evlatlarımıza böyle dizileri izletmeyin izlettirmeyin.

  Eğitim şart :)))

  Nasıl yorum ama :)
  Kihh kihh kih

  Değerli böyle mi gülüyordu ? :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :-)
   Eğitim şart
   Evet tam Değerli oldun :-)

   Sil
 3. bn nejat gittikten sonra izlemedim.birde finali izledim işte.onu da izlemesem bişiy
  y kaybetmezmişim.hayır ne güzel başlamıştı halbuki!
  Ali geldi hiç değilse o iyiydi işte...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet çok iyi başlamıştı. Nejat gitti diye reytingleri düştü zaten. Bak bir kisi gitmis, sen. Yoksa Nejatla giderdi bence daha.
   Ali de resmen piyangodan çıkti. :-)

   Sil
 4. ay çok heyecanlıydı.

  yaaaa ben ali öldü sandımdı ama sonunda geldi sahiden. gerçek miydi hayal mi ya. sonun iyiydi. tam felakaet ezdiler geçtiler. doyurucuydu yaaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bizde öldü dedik, kaldi bir basına dedik ama son anda cıktı ortaya. Belkide Yagmurda öldü. :-)
   Ali ölmüş olsaydı cidden bu ne biçim intikam denirdi.
   :-)

   Sil
  2. ölmedi o zaman demek ki :)

   şimdi medceziri seviyom :)

   Sil
  3. Evet. :)
   Onu ben sevemedim. Orjinali daha iyiydi. Ama seveni baya çokmuş ya.. öyle okuyorum. :) Sende seviyorsun.

   Sil
 5. bu diziyi bir iki bölüm izledikten sonra bıraktım
  pişman olasım geldi şimdi böyle anlatınca merak ettim belki boş vaktimde izlerim birgün :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) Yorumlarda da geçtiği gibi, başından gayet iyi idi. Ama insan meraktan izliyor, cidden.

   Sil
 6. ben nejat işler'den sonra bıraktım. Aramızda Kalsın'a geçiş yaptım. Ama burdan sonunu da öğrenmiş oldum. tşkler:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah.. ah.. Nejat giderek diziye fena darbe vurmuş. Bende izlemezdim ama izledim işte. :)
   Ben teşekkür ederim. :)

   Sil
 7. bu diziye hiçç bakmadım bile :) hayret şaşırdım yalnız nasıl final oldu yaaa bizim memlekette diziler seneler boyunca devam etmiyor muydu? ben mi yanlış hatırlıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) O uzayan diziler izleniyor, maalesef. Nasıl oluyor bilmiyorum ama oluyor işte.
   Artık izlenmeyen, reytingi düşük diziler anında kesiliyor. Böyle final yapanlar yine de şanslı olanlar yani. :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşe Girişte İstenen Belgeler Nerelerden Alınır?

İş bulmakla iş bitmiyor. Bunu biliyoruz. Zira elinize bir liste tutuşturuyorlar hemen. Git hepsini tamamla getir. Bu ilk deneyiminizse şayet, panik başlıyor hafiften. Bissürü evraklar. Şimdi bunlar, nereden, nasıl alınır?
Bende bu devrede biraz olsun yardımcı olmak adına, bazı evrakların, nereden alınacağını paylaşmak istiyorum. Şuanki pozisyonum vesilesi ile çoğunu biliyorum.
Gelelim listeye.
1.İkametgah. Şimdilerde adı Yerleşim Belgesidir. Bunu hemen not düşelim. İkisi de aynı evrak. Kafalar karışmasın. Sadece adı değişti. Bu belge, muhtarlıklardan alınır.
2.Nüfus Cüzdan Süreti veya Örneği. Bunlarda aynı evraktır. Bazı yerlerde örneği diye geçer, bazılarında süreti diye. Bu evrakta muhtarlıklardan alınır. Resimli bir evraktır. İsterseniz resimsiz olur ama resimli olması iyi olur.
3.Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ya da kısaca Nüfus kayıt örneği de yazanlar da var. İşte bu noktada kafa karışıyor. Zira bu sebeple nüfus cüzdan örneği sanılıyor. Bu Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, nüfus müdürlükl…

Güven Duygusu - Hikaye

Dükkana girdiğimde, şöyle etrafa bakınıp ne alacağımı düşünüyordum. Sonra ağlama sesini duydum. Herhalde annesi istediğini almıyor çocuğun diye düşündüm. Raftan en sonunda bir şey seçip kasaya yöneldim. Ağlayan çocuğu gördüm. Sandığım gibi annesine ağlamıyordu. Yalnızdı. Dükkan sahibi müşterisine para üstü verirken, çocuğa bakıp,” hadi defol git, git demedim mi sana. Yok benim beleş verecek malım...” diye sinirli ve hiddetli bir şekilde bağırıyordu. O müşteri çıkınca sıra benimdi. Gözüm çocuktaydı. Gayri ihtiyari elimdekini masaya bıraktım. Çocuk: “ amca, vallahi doğru söylüyorum. Paramı kaybettim, anam evde ekmek bekliyor. Sonra veririm sana. Lütfen..” diyordu, ağlayarak. Dükkan sahibinin “ borcunuz 1.75 lira” dediğinde göz göze geldik. Artık nasıl bakmışsam adam bana “ hep böyle bunlar bacım” cümlesiyle başlayan uzun bir açıklama yaptı. Çocuk verilen parayı kaybettiğini söylüyor, sonra başka dükkandan çikolata alıyormuş. Çocuğa baktım. Oda bana baktı. “ Abla valla birkez yaptım, o gü…

Bir İnsanı Deli Etmenin Yolları.

Size önereceğim bu yol aslında çok basit. Ama tabi basit olduğu için etkisi geçicidir. Eğer kalıcı hasar bırakma derdindeyseniz, lütfen başka kapıya. Şimdi, birini gıcık etmek, delirtmek, sinirden kudurtmak istiyorsanız, (tamam sonuncusu biraz fazla kaçtı, kabul ama ruh haline göre kudurabilirde) yapacağınız çok basit bir işlem. Yalnız, önce iyi bir gözlemci olmanız gerektiği söylemem lazım. Bir insanı delirtmek öyle kolay değil. Biraz emek şart. Lütfen. Hedefimizdeki delirteceğimiz şahsı, önce bir gözlemliyoruz. Yanından ayrılmıyoruz. Gözümüz hep üstünde olmalı. Evet, hedefimiz, bir iş yapmaya mı koyuldu, işte işlemimiz başlıyor. Hazır olun! Her ne yapıyorsa, diyeceğimiz şey şu: onu yap. Evet bu kadar basit. Geliyor mu, gel, diyeceksin. Gidiyor mu, git diyeceksin. Getiriyor mu, getir diyeceksin. Açıyor mu, aç diyeceksin. Özetle yaptığı işi yapmasını söyle.Buradaki hassas nokta, işe başladığı an yap demek. İşte gözlem, bu konuda şart. Düşünsenize. Ne kadar deli edici bir şe…