Ana içeriğe atla

Photoshop Çalışmalarım - 2

Evett... Çok beklemedim, duramadım.. yaptım yine bir tane resim.
İştee.. karşısınızda.. Ama bunun orjinal halini almayı yani maille almayı unutmuşum. Evde yani. Evde eklerim merak etmeyin. Yüzde yüz U.H. yapımıdır, şüpheniz olmasın. :)Resmin orjinal hali.


Yorumlar

 1. Bundan çok güzel masaüstü arka planı olur :)

  YanıtlaSil
 2. harika olmuş eline, yüreğine sağlık.

  YanıtlaSil
 3. Teşekkürler.. teşekkürler.. Böyle beğenilince şımarıyorum. Hep yapasım geliyor. :) :)

  YanıtlaSil
 4. harıka olmus elıne sağlık cok beğendım:)
  tablo gıbı yerınde olsam bastırır cerceveletırdım evlenıncede kullanırdım kendı adıma:D
  bu arada mımledım senı sevgıler

  YanıtlaSil
 5. Şahane olmuş. Çok beğendim...
  Eline dağlık.
  Devam etmelisin kesinlikle...

  YanıtlaSil
 6. Teşekkürler Ferhat. :)

  Biricit, ne güzel fikir cidden. Düşünebilirim bunu. Vayy.. Havası bile güzel düşüncenin. :) :) Teşekkürler.
  Mimide aldım.

  Zeugma, teşekkürler. Devamı kesin gelir. Hem bu güzel sözlerden dolayı hemde yapmayı çok sevdiğim için. :)

  YanıtlaSil
 7. Ne zamandır kullanıyorsun Photoshopu bilmiyorum ama oldukca güzel.
  Böyle çalışmaları yaptığında göreceksin ki her yaptığın bir öncekinden daha kaliteli.
  devamını dilerim.:)

  YanıtlaSil
 8. Teşekkürler, Sessiz gemi. :)
  Safransarı; ımm.. sanırım bi 4 yada 5 sene oldu haşırneşir olalı kendileriyle. :) Evet dediğiniz gibi, eski yaptıklarımı görünce, şöyle bi gülümsüyorum. :) :)
  Teşekkürler. Gelecek kesinlikle.

  YanıtlaSil
 9. bunun adı özgürlük özlemi olsun.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel bir isim. Sevdim. Olabilir. :) Ben kelebek demiştim.

   Sil
 10. isminizin olduğu küçük resmi siz hazırladıysanız eğer bende kendi blogum için küçük bir resim özel olarak rica edebilir miyim? bu arada takip etmek istedim sizi ama blgcular listesini göremedim, sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Küçük resim derken, şimdi yorumlarda çıkan resmi diyorsunuz galiba. Öyle anladım.
   Evet onu ben yaptım. Bizzat benim hatta resimdeki de. :)
   O listeyi kaldırdım ama siz beni anasayfanın linkinden kumanda panelindeki blog listesinin başındaki ekle kısmından ekleyebilirsiniz. Direk linkle. :)
   Kesin cevap vermiyim. Ama bakarım müsait olunca. Teşekkür ederim. :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşe Girişte İstenen Belgeler Nerelerden Alınır?

İş bulmakla iş bitmiyor. Bunu biliyoruz. Zira elinize bir liste tutuşturuyorlar hemen. Git hepsini tamamla getir. Bu ilk deneyiminizse şayet, panik başlıyor hafiften. Bissürü evraklar. Şimdi bunlar, nereden, nasıl alınır?
Bende bu devrede biraz olsun yardımcı olmak adına, bazı evrakların, nereden alınacağını paylaşmak istiyorum. Şuanki pozisyonum vesilesi ile çoğunu biliyorum.
Gelelim listeye.
1.İkametgah. Şimdilerde adı Yerleşim Belgesidir. Bunu hemen not düşelim. İkisi de aynı evrak. Kafalar karışmasın. Sadece adı değişti. Bu belge, muhtarlıklardan alınır.
2.Nüfus Cüzdan Süreti veya Örneği. Bunlarda aynı evraktır. Bazı yerlerde örneği diye geçer, bazılarında süreti diye. Bu evrakta muhtarlıklardan alınır. Resimli bir evraktır. İsterseniz resimsiz olur ama resimli olması iyi olur.
3.Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ya da kısaca Nüfus kayıt örneği de yazanlar da var. İşte bu noktada kafa karışıyor. Zira bu sebeple nüfus cüzdan örneği sanılıyor. Bu Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, nüfus müdürlükl…

Güven Duygusu - Hikaye

Dükkana girdiğimde, şöyle etrafa bakınıp ne alacağımı düşünüyordum. Sonra ağlama sesini duydum. Herhalde annesi istediğini almıyor çocuğun diye düşündüm. Raftan en sonunda bir şey seçip kasaya yöneldim. Ağlayan çocuğu gördüm. Sandığım gibi annesine ağlamıyordu. Yalnızdı. Dükkan sahibi müşterisine para üstü verirken, çocuğa bakıp,” hadi defol git, git demedim mi sana. Yok benim beleş verecek malım...” diye sinirli ve hiddetli bir şekilde bağırıyordu. O müşteri çıkınca sıra benimdi. Gözüm çocuktaydı. Gayri ihtiyari elimdekini masaya bıraktım. Çocuk: “ amca, vallahi doğru söylüyorum. Paramı kaybettim, anam evde ekmek bekliyor. Sonra veririm sana. Lütfen..” diyordu, ağlayarak. Dükkan sahibinin “ borcunuz 1.75 lira” dediğinde göz göze geldik. Artık nasıl bakmışsam adam bana “ hep böyle bunlar bacım” cümlesiyle başlayan uzun bir açıklama yaptı. Çocuk verilen parayı kaybettiğini söylüyor, sonra başka dükkandan çikolata alıyormuş. Çocuğa baktım. Oda bana baktı. “ Abla valla birkez yaptım, o gü…

Bir İnsanı Deli Etmenin Yolları.

Size önereceğim bu yol aslında çok basit. Ama tabi basit olduğu için etkisi geçicidir. Eğer kalıcı hasar bırakma derdindeyseniz, lütfen başka kapıya. Şimdi, birini gıcık etmek, delirtmek, sinirden kudurtmak istiyorsanız, (tamam sonuncusu biraz fazla kaçtı, kabul ama ruh haline göre kudurabilirde) yapacağınız çok basit bir işlem. Yalnız, önce iyi bir gözlemci olmanız gerektiği söylemem lazım. Bir insanı delirtmek öyle kolay değil. Biraz emek şart. Lütfen. Hedefimizdeki delirteceğimiz şahsı, önce bir gözlemliyoruz. Yanından ayrılmıyoruz. Gözümüz hep üstünde olmalı. Evet, hedefimiz, bir iş yapmaya mı koyuldu, işte işlemimiz başlıyor. Hazır olun! Her ne yapıyorsa, diyeceğimiz şey şu: onu yap. Evet bu kadar basit. Geliyor mu, gel, diyeceksin. Gidiyor mu, git diyeceksin. Getiriyor mu, getir diyeceksin. Açıyor mu, aç diyeceksin. Özetle yaptığı işi yapmasını söyle.Buradaki hassas nokta, işe başladığı an yap demek. İşte gözlem, bu konuda şart. Düşünsenize. Ne kadar deli edici bir şe…