Ana içeriğe atla

Cam Kırıkları

Konu photostop.
Klasik başlığımızı kullanmadık.
Zira iki deneme yaptım.
Ve günlerden, bayram.
İyi bayramlar Türkiye... İyi bayramlar Blogdaşlarım...


Bu da orjinal resim.


Not: Samimi olaraktan görüş beyanı arz ediyorum yine. :)

Yorumlar

 1. Senin photoshoplarına bayılıyorum hayalperestçim ..Yine harika olmuş ellerine sağlık canım..Az sonra belki birkaç görselim olacak ,günü doğrurdum ve yeni geldim şimdi..Neler çıkmış bakacağım az sonra... ben senin gibi photoshop pek beceremiyorum daha doğrusu bilmiyorum...Yapabildiğim biraz keskinlik, doygunluk ve filtre ayarları falan:):)..Fotolarımdan eğer içinden gelirse beğendiğin güzel bir derleme yaparsan çok mutlu olurum..İyi Bayramlar ve sevgiler canım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Beyaz Sayfa.
   Teklifinizi çok hoşuma gitti. Yaparım tabi, neden olmasın. Tam dediğiniz gibi derleme olacak bir resim planı var aklımda. Resim derdine düşmeden, sizin resimlerinizden yaparım. Tabi vaktim olduğunda. :) Ama yapacağım ilk iş olacak.
   Çok mutlu oldum.
   Sizede sevgiler. :)

   Sil
  2. Tabiki vakit olduğunda:):) Ben beklerim..Benim foto blogta( kurgu romanda) üç-beş bişeyler var:)Senin bakışın, görüşün ve yaratıcılığının sonunda eminim ki harika bir şeyler çıkacak..Beni kırmadığın için asıl ben mutlu oldum..
   kolaylıklar dilerim canım :)

   Sil
 2. 1. Çekilişime hoş geldiniz. Yaptığınız jest asla unutulmayacak. :)
  2. Photoshop çalışmalarınız oldukça yaratıcı.
  3. İyi bayramlar.! :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 1. Hoşgörürüm İnşaallah. :) Teşekkürler. İnanın kabul etmezsiniz diye düşünmedim değil yani. Jest olarak görmemiştim açıkcası.
   2. Elimden geldiğince, değişik işler yapmaya çalışıyorum. :)
   3. Teşekkürler. Geç oldu ama size de iyi bayramlar. :)

   Sil
 3. Senin sebebin ile iyi merak saldım şu işe...

  Photostop dediğin doğallığına katılan karışıklık oldu mu güzel.
  Ellerine sağlık yine çok güzel olmuş.

  Ve iyi bayramlar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) Ama insanın hoşuna gidiyor, yapması, görmesi falan.
   Teşekkür ederim. Beğenilmek güzel birşey.
   Sağolun. Geç oldu ama size de iyi bayramlar oldu İnşaallah. :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşe Girişte İstenen Belgeler Nerelerden Alınır?

İş bulmakla iş bitmiyor. Bunu biliyoruz. Zira elinize bir liste tutuşturuyorlar hemen. Git hepsini tamamla getir. Bu ilk deneyiminizse şayet, panik başlıyor hafiften. Bissürü evraklar. Şimdi bunlar, nereden, nasıl alınır?
Bende bu devrede biraz olsun yardımcı olmak adına, bazı evrakların, nereden alınacağını paylaşmak istiyorum. Şuanki pozisyonum vesilesi ile çoğunu biliyorum.
Gelelim listeye.
1.İkametgah. Şimdilerde adı Yerleşim Belgesidir. Bunu hemen not düşelim. İkisi de aynı evrak. Kafalar karışmasın. Sadece adı değişti. Bu belge, muhtarlıklardan alınır.
2.Nüfus Cüzdan Süreti veya Örneği. Bunlarda aynı evraktır. Bazı yerlerde örneği diye geçer, bazılarında süreti diye. Bu evrakta muhtarlıklardan alınır. Resimli bir evraktır. İsterseniz resimsiz olur ama resimli olması iyi olur.
3.Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ya da kısaca Nüfus kayıt örneği de yazanlar da var. İşte bu noktada kafa karışıyor. Zira bu sebeple nüfus cüzdan örneği sanılıyor. Bu Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, nüfus müdürlükl…

Bir İnsanı Deli Etmenin Yolları.

Size önereceğim bu yol aslında çok basit. Ama tabi basit olduğu için etkisi geçicidir. Eğer kalıcı hasar bırakma derdindeyseniz, lütfen başka kapıya. Şimdi, birini gıcık etmek, delirtmek, sinirden kudurtmak istiyorsanız, (tamam sonuncusu biraz fazla kaçtı, kabul ama ruh haline göre kudurabilirde) yapacağınız çok basit bir işlem. Yalnız, önce iyi bir gözlemci olmanız gerektiği söylemem lazım. Bir insanı delirtmek öyle kolay değil. Biraz emek şart. Lütfen. Hedefimizdeki delirteceğimiz şahsı, önce bir gözlemliyoruz. Yanından ayrılmıyoruz. Gözümüz hep üstünde olmalı. Evet, hedefimiz, bir iş yapmaya mı koyuldu, işte işlemimiz başlıyor. Hazır olun! Her ne yapıyorsa, diyeceğimiz şey şu: onu yap. Evet bu kadar basit. Geliyor mu, gel, diyeceksin. Gidiyor mu, git diyeceksin. Getiriyor mu, getir diyeceksin. Açıyor mu, aç diyeceksin. Özetle yaptığı işi yapmasını söyle.Buradaki hassas nokta, işe başladığı an yap demek. İşte gözlem, bu konuda şart. Düşünsenize. Ne kadar deli edici bir şe…

Şubat Dizisi Final

Şubat dizisini bu konumda tanıtmaya çalışmıştım. Konusu her ne kadar orijinal gibi görünse de, orijinal değildi. Dizi bu akşamki bölümü ile final yapacak. Bence geç bile kaldılar. Zira, orijinal olma yolunda ilerleyebilecek güzelim senaryoyu mahvettiler. Yapımcıların mı yoksa senaristlerin mi merakı var, şu karanlık insanlara? Bir kötü adam oluyor ya dizide. Tam iyi olan onu altedecekken, bir bakıyorsun ki arkasında karanlık güçler var. Gölge adamlar falan. Yani senaryo uzadıkça uzuyor. Suyu çıkıyor işin. Şubat dizisi de aynen böyle oldu ne yazık ki. Dizinin kötü adamı sadece Samim Akça diye biliyorken, bir baktık, ardında daha kötüleri de varmış. Gölge adamlar bunlar. Yüzleri görünmüyor. Sonraları daha nice kötüler çıktı. Kimin ne olduğu belli olmamaya başladı. Dizinin başlarındaki o şifalı ilaç olayı artık bayatladı. Dünyanın, olayların akışına sahip olma derdine düştü herkes. İyi görünen insanlar tek tek kötü çıktı desek yeridir. Mesela Şubat'ın baba yerine koyduğu adam Aziz bey…