Ana içeriğe atla

Sevdiğim Adamlar - Bruce Willis
Şu gülüşe bakar mısınız bi, ne tatlı değil mi? Koca adamada tatlı demek biraz tuhaf kaçıyor.
Şu kellik kaç adama yakışır peki? Sayılıdır. Bruce da onlardan biri.
Oyunculuğu ise tam on puanlık.
Oynadığı çok film var ama Zor Ölüm serisi bir başka idi.
Benim için birde Komşum Bir Katil filmi ayrı güzeldir. Filmin devam serisinde etek bile giymiştir kendileri.
Mavi Ay diye bir dizisi vardı, bilmem bilirmisiniz? Yaşı tutanlar bilir muhakkak. Severek izlerdik kendilerini.
İlerlemiş yaşına rağmen yakınlarda tekrar baba olmuştur.
Ve ve ayrıca ben gibi solaktır.
Neredeyse her filmini izlettirmeyi başaran, iyi bir oyuncudur. Karizmatiktir.
Yandan gülüşü ile tam çekicidir. :)

Yorumlar

 1. Gazeteciliği seviyorsunuz. belki de insanlarla iletişim kurmayı. paylaşmayı esas alıyorsunuz. belli mi olur interneti ve bloğun dışında bir dergi, bir gazete, bir radyo belki de bir televizyon projesi içinde yer alma fikri hayalinizde gelişebilir. Belli mi olur tematik bir çalışma içinde sosyal sorumluluk projelerinde bir iletişim mecrası için kalem oynatabiliriz. Sanki böyle duygular bir realitenin habercisi gibi bizlere yansımış olabilir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel sözler. Bahsettiğiniz bir gazetede yer alma hayali halihazırda mevcut zaten. :) İnşaallah diyorum, İnşaallah.
   Doğru yansımış yani size.

   Sil
 2. Yaa kardeşim koymayın şöyle fotolar afedersiniz yani..Alla Alla yaaa:):)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :D
   Özene bezene seçmiş ben bu fotoları.. :) :) Demek ki doğru karar vermişim.

   Sil
  2. Tekrar geldim de hani yanlış anlaşılma olmasın:):):)..Ben sadece yorum yanıtına bakmak için geldim yani amacım sadece bu, tekrar fotoya bakmak felan değil :)Hımmmm yorumlar, yanıtlar hoşşşş:):):)

   Sil
  3. :) :) Yok Efenim, olur mu hiç yanlış anlama falanlar. Hep beklerim. :)

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. :) Yıllar birşey almamış, üstüne katmış.

   Sil
 4. aynı gülüşü bende yapıyorum hıh

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gülümsedim, içten ama. Hala da gülümsüyorum yazarken. :)
   Teşekkür ederim.

   Sil
 5. Mavi ayla tanıdım.orda sempati duydum..Filmleri ve oyunculuğu ile hayranı oldum...Bir film de başroldeyse filmi izlemeye değer buldum...eski eşinide bayılırdım (Demi MOORE )yakışıyorlardıda...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel kadın Demi Moore. Ama ikisini pek birlikte gördüm diyemem.
   Mavi Ay, Tnt'de bi ara çıkıyordu. Bir daha çıksa ya. :)

   Sil
 6. Zehirli Sarmaşık filmini anımsadım birden. Tabii Mavi Ay 'da unutmadıklarımdan :)
  Ortaokul lise yıllarında odamın duvarında posteri asılıydı. Bir gün annem posterleri söküp , ayakkabılığın dolabının içine örtü diye sermişti de , "sen dünyaca ünlü aktörü nasıl ayaklar altına serersin !!!" diyerek kavga bile etmiştim annemle :)))

  Sen yazdık sıra anılarım geliyor aklıma hayalperestim...Çok hoşuma gidiyor bu durum.. çoook..
  Sevgiyle kal..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen kalk, birşey bulama, duvardaki posteri örtü yap. :) Annenize sevgiler. :)
   Güzel anılar hatırlatıyorsam ne mutlu bana. Ama payın büyüğü Bruce'da bence bu konuda. :)
   Teşekkürler.

   Sil
 7. katılıyorum adam izlettiriyor oynadığı filmleri..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bazen sırf o var diye, filme şans verdiğimiz bile oluyor. :)

   Sil
 8. evet yaaaaa gülüşü çok alaylı değil mi.
  pek severim.
  komşum katil de iyiydi.
  beşinci elementi izledin mi.
  :)
  baba mı olmuş bilmiyodum.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Alaycı ve çekici. :)
   sanırım izlemiş olmalıyım o filmi. Şu renkli saçlı kız vardı değil mi?
   Evet, ikinci evliliğinden. İlk evliliktende boyu kadar kızları varmış. :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşe Girişte İstenen Belgeler Nerelerden Alınır?

İş bulmakla iş bitmiyor. Bunu biliyoruz. Zira elinize bir liste tutuşturuyorlar hemen. Git hepsini tamamla getir. Bu ilk deneyiminizse şayet, panik başlıyor hafiften. Bissürü evraklar. Şimdi bunlar, nereden, nasıl alınır?
Bende bu devrede biraz olsun yardımcı olmak adına, bazı evrakların, nereden alınacağını paylaşmak istiyorum. Şuanki pozisyonum vesilesi ile çoğunu biliyorum.
Gelelim listeye.
1.İkametgah. Şimdilerde adı Yerleşim Belgesidir. Bunu hemen not düşelim. İkisi de aynı evrak. Kafalar karışmasın. Sadece adı değişti. Bu belge, muhtarlıklardan alınır.
2.Nüfus Cüzdan Süreti veya Örneği. Bunlarda aynı evraktır. Bazı yerlerde örneği diye geçer, bazılarında süreti diye. Bu evrakta muhtarlıklardan alınır. Resimli bir evraktır. İsterseniz resimsiz olur ama resimli olması iyi olur.
3.Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ya da kısaca Nüfus kayıt örneği de yazanlar da var. İşte bu noktada kafa karışıyor. Zira bu sebeple nüfus cüzdan örneği sanılıyor. Bu Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, nüfus müdürlükl…

Güven Duygusu - Hikaye

Dükkana girdiğimde, şöyle etrafa bakınıp ne alacağımı düşünüyordum. Sonra ağlama sesini duydum. Herhalde annesi istediğini almıyor çocuğun diye düşündüm. Raftan en sonunda bir şey seçip kasaya yöneldim. Ağlayan çocuğu gördüm. Sandığım gibi annesine ağlamıyordu. Yalnızdı. Dükkan sahibi müşterisine para üstü verirken, çocuğa bakıp,” hadi defol git, git demedim mi sana. Yok benim beleş verecek malım...” diye sinirli ve hiddetli bir şekilde bağırıyordu. O müşteri çıkınca sıra benimdi. Gözüm çocuktaydı. Gayri ihtiyari elimdekini masaya bıraktım. Çocuk: “ amca, vallahi doğru söylüyorum. Paramı kaybettim, anam evde ekmek bekliyor. Sonra veririm sana. Lütfen..” diyordu, ağlayarak. Dükkan sahibinin “ borcunuz 1.75 lira” dediğinde göz göze geldik. Artık nasıl bakmışsam adam bana “ hep böyle bunlar bacım” cümlesiyle başlayan uzun bir açıklama yaptı. Çocuk verilen parayı kaybettiğini söylüyor, sonra başka dükkandan çikolata alıyormuş. Çocuğa baktım. Oda bana baktı. “ Abla valla birkez yaptım, o gü…

Bir İnsanı Deli Etmenin Yolları.

Size önereceğim bu yol aslında çok basit. Ama tabi basit olduğu için etkisi geçicidir. Eğer kalıcı hasar bırakma derdindeyseniz, lütfen başka kapıya. Şimdi, birini gıcık etmek, delirtmek, sinirden kudurtmak istiyorsanız, (tamam sonuncusu biraz fazla kaçtı, kabul ama ruh haline göre kudurabilirde) yapacağınız çok basit bir işlem. Yalnız, önce iyi bir gözlemci olmanız gerektiği söylemem lazım. Bir insanı delirtmek öyle kolay değil. Biraz emek şart. Lütfen. Hedefimizdeki delirteceğimiz şahsı, önce bir gözlemliyoruz. Yanından ayrılmıyoruz. Gözümüz hep üstünde olmalı. Evet, hedefimiz, bir iş yapmaya mı koyuldu, işte işlemimiz başlıyor. Hazır olun! Her ne yapıyorsa, diyeceğimiz şey şu: onu yap. Evet bu kadar basit. Geliyor mu, gel, diyeceksin. Gidiyor mu, git diyeceksin. Getiriyor mu, getir diyeceksin. Açıyor mu, aç diyeceksin. Özetle yaptığı işi yapmasını söyle.Buradaki hassas nokta, işe başladığı an yap demek. İşte gözlem, bu konuda şart. Düşünsenize. Ne kadar deli edici bir şe…