Ana içeriğe atla

Olmaz böyle şey..

Bir insan dudağını dişi ve çekirdek arasına kıstırmayı nasıl başarır ki?
İnanın bilmiyorum ama bunu başardım. Şuan dudağımda ince bir yarık var. Çok pis canım yandı var ya. Tavsiye etmem hiç denemeyin.
Suratım beş karış halimle yazıyorum.. Herkescikler birşeyler döktürmüş. Okumalı ama içim sıkkın şuan. Zaten pc birazdan bana az kalmış kafamı da, moralimi de yedirtir.
İşte bu kadar...
#   #
  \_

Yorumlar

 1. Ay çok özür dilerim bi gülesim geldi..:):)geçmiş olsun..Bende de sağ tarafım komple çürük ve çizik dolu..Merdiven kurbanı olaraktan:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende güldüm halime. Ablamlarda. :) :)
   Asıl size geçmiş olsun. Benim birşeyim kalmadı.

   Sil
 2. geçmiş olsun.
  çekirdek yerken dudağımı hep ısırırım ama seninki fena olmuş alla alla nasıl becerdin ki sahiden.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol. Bilmem ki, bilsem yapmam bir daha. :) Ama şimdi birşey kalmadı.
   Moral bozukluğu ondanmış gibi algılandı herhal. Ama moralim başka şeye bozulmuştu.

   Sil
 3. geçmiş olsun...
  bende çok dilimi ısırırım...
  bir komşumuz dilini ısıran çocuğuna
  ''ET yiyecen et'' dediydi..ne gülmüştüm ona..
  dilini ısırmak et yiyecek olduğunun habercisiymiş...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağolun.
   Dil ısırması da çok acıtıyor. Yanak ısırması da. Hatta yanağı bir kere ısırmayı gör. Birkaç kere daha olur. :D Kan oturur. Diş izi oluşur resmen.
   Evet onu bende biliyorum. Yanak içinde söyler onu annem. Gülerek, ben acı çekerken. :) :)

   Sil
 4. Geçmiş olsun..
  Öyle bir durum ben küçükken başıma gelmişti izi hala durur. Çok küçük bir şey belli olmuyor ama grip olduğumda hep o yer uçukluyor, rezalet :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağolun. Benimkinde iz falan kalmadı. Geçti, gitti. Benim bile o kadar acıdı, sizinkini tahmin edemiyorum.
   Hele o uçuk, başka birşey. Benimki dudaktan burna sıçradı sağolsun. :) Burundaki birde sizinki gibi gripken daha zor oluyor.

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşe Girişte İstenen Belgeler Nerelerden Alınır?

İş bulmakla iş bitmiyor. Bunu biliyoruz. Zira elinize bir liste tutuşturuyorlar hemen. Git hepsini tamamla getir. Bu ilk deneyiminizse şayet, panik başlıyor hafiften. Bissürü evraklar. Şimdi bunlar, nereden, nasıl alınır?
Bende bu devrede biraz olsun yardımcı olmak adına, bazı evrakların, nereden alınacağını paylaşmak istiyorum. Şuanki pozisyonum vesilesi ile çoğunu biliyorum.
Gelelim listeye.
1.İkametgah. Şimdilerde adı Yerleşim Belgesidir. Bunu hemen not düşelim. İkisi de aynı evrak. Kafalar karışmasın. Sadece adı değişti. Bu belge, muhtarlıklardan alınır.
2.Nüfus Cüzdan Süreti veya Örneği. Bunlarda aynı evraktır. Bazı yerlerde örneği diye geçer, bazılarında süreti diye. Bu evrakta muhtarlıklardan alınır. Resimli bir evraktır. İsterseniz resimsiz olur ama resimli olması iyi olur.
3.Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ya da kısaca Nüfus kayıt örneği de yazanlar da var. İşte bu noktada kafa karışıyor. Zira bu sebeple nüfus cüzdan örneği sanılıyor. Bu Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, nüfus müdürlükl…

Güven Duygusu - Hikaye

Dükkana girdiğimde, şöyle etrafa bakınıp ne alacağımı düşünüyordum. Sonra ağlama sesini duydum. Herhalde annesi istediğini almıyor çocuğun diye düşündüm. Raftan en sonunda bir şey seçip kasaya yöneldim. Ağlayan çocuğu gördüm. Sandığım gibi annesine ağlamıyordu. Yalnızdı. Dükkan sahibi müşterisine para üstü verirken, çocuğa bakıp,” hadi defol git, git demedim mi sana. Yok benim beleş verecek malım...” diye sinirli ve hiddetli bir şekilde bağırıyordu. O müşteri çıkınca sıra benimdi. Gözüm çocuktaydı. Gayri ihtiyari elimdekini masaya bıraktım. Çocuk: “ amca, vallahi doğru söylüyorum. Paramı kaybettim, anam evde ekmek bekliyor. Sonra veririm sana. Lütfen..” diyordu, ağlayarak. Dükkan sahibinin “ borcunuz 1.75 lira” dediğinde göz göze geldik. Artık nasıl bakmışsam adam bana “ hep böyle bunlar bacım” cümlesiyle başlayan uzun bir açıklama yaptı. Çocuk verilen parayı kaybettiğini söylüyor, sonra başka dükkandan çikolata alıyormuş. Çocuğa baktım. Oda bana baktı. “ Abla valla birkez yaptım, o gü…

Bir İnsanı Deli Etmenin Yolları.

Size önereceğim bu yol aslında çok basit. Ama tabi basit olduğu için etkisi geçicidir. Eğer kalıcı hasar bırakma derdindeyseniz, lütfen başka kapıya. Şimdi, birini gıcık etmek, delirtmek, sinirden kudurtmak istiyorsanız, (tamam sonuncusu biraz fazla kaçtı, kabul ama ruh haline göre kudurabilirde) yapacağınız çok basit bir işlem. Yalnız, önce iyi bir gözlemci olmanız gerektiği söylemem lazım. Bir insanı delirtmek öyle kolay değil. Biraz emek şart. Lütfen. Hedefimizdeki delirteceğimiz şahsı, önce bir gözlemliyoruz. Yanından ayrılmıyoruz. Gözümüz hep üstünde olmalı. Evet, hedefimiz, bir iş yapmaya mı koyuldu, işte işlemimiz başlıyor. Hazır olun! Her ne yapıyorsa, diyeceğimiz şey şu: onu yap. Evet bu kadar basit. Geliyor mu, gel, diyeceksin. Gidiyor mu, git diyeceksin. Getiriyor mu, getir diyeceksin. Açıyor mu, aç diyeceksin. Özetle yaptığı işi yapmasını söyle.Buradaki hassas nokta, işe başladığı an yap demek. İşte gözlem, bu konuda şart. Düşünsenize. Ne kadar deli edici bir şe…