Ana içeriğe atla

Hesap Lütfen...


Ama üstü kalmasın. Kapatalım tüm hesapları. Kapansın bitsin. 2013 yeni doğmuş bir çocuk olsun mesela.

Zor mu?

Kapanmaz mı o hesaplar.. hiç mi?

Bir denesek..

Bak saatler kaldı.

Hadi.. Hadi.. Herkescikler sıraya lütfen...

Kapanmayan hesap kalmasın.

Nur topu gibi bir 2013 alalım, en tazesinden. En güzelinden. En sağlıklısından. En aşk kokanından...

Dolduralım boşlukları... Bütün enler bizim olsun.

Yorumlar

 1. Bütün olanlar ikramımızdı!! Hesap yok efendim..Yine bekleriz :):)

  YanıtlaSil
 2. Aman boşver veresiye bir yıldı 2012 bezelye

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle cidden. Çok veresiye açtık. Kapatabilsek bari. :)

   Sil
 3. Bir hesap kapanır diğeri açılır,
  Yeni yılda tüm hesaplar herkesin gönlüne göre olsun,
  yürek yakmasın inş.

  mutlu, umutlu, sağlıklı... yıllar. :)

  YanıtlaSil
 4. bence tokadı basalım 2013' e. korksun az bizden yaaa..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hmmm.. olabilir. Tokatı basmasak bile basıyormuş gibi yapabiliriz.

   Sil
 5. bütün dualarımızın hayırlısı ile kabul olduğu bir yıl olur inşaallah :)

  YanıtlaSil
 6. 2013 iyi planlanmalı. İyi programlanmalı. Hayal ettiklerimiz gerçekleştirilmeli. 2013 te baştan sonra değişim içinde olmalı. Günden güne güncellenerek hayat paylaşılmalı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne iyi, ne de güzel dediniz. keşke.. diyorum. :)

   Sil
 7. 2013 de yazmaya devam arklerr:)))

  YanıtlaSil
 8. Nur topu gibi bir 2013.
  En tazesinden.
  Ee olur.
  Olur bu.
  İyi olur :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. E olsun İnşaallah. yapsın bir güzellik. :)

   Sil
 9. En iyisi yeniden başlamamak:)
  ) ne gerek var şimdi sil baştan:))
  çaktırmayalım :)
  mutlu seneler.

  YanıtlaSil
 10. Bi yazıp çıkan kız ve Siyahkuğu, teşekkürler. hep birlikte iyi seneler olsun.

  YanıtlaSil
 11. ne güzel sölemişsin.
  evet kapanmalı bence de.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kapatbildik mi peki.. ımmm.. hayır.

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşe Girişte İstenen Belgeler Nerelerden Alınır?

İş bulmakla iş bitmiyor. Bunu biliyoruz. Zira elinize bir liste tutuşturuyorlar hemen. Git hepsini tamamla getir. Bu ilk deneyiminizse şayet, panik başlıyor hafiften. Bissürü evraklar. Şimdi bunlar, nereden, nasıl alınır?
Bende bu devrede biraz olsun yardımcı olmak adına, bazı evrakların, nereden alınacağını paylaşmak istiyorum. Şuanki pozisyonum vesilesi ile çoğunu biliyorum.
Gelelim listeye.
1.İkametgah. Şimdilerde adı Yerleşim Belgesidir. Bunu hemen not düşelim. İkisi de aynı evrak. Kafalar karışmasın. Sadece adı değişti. Bu belge, muhtarlıklardan alınır.
2.Nüfus Cüzdan Süreti veya Örneği. Bunlarda aynı evraktır. Bazı yerlerde örneği diye geçer, bazılarında süreti diye. Bu evrakta muhtarlıklardan alınır. Resimli bir evraktır. İsterseniz resimsiz olur ama resimli olması iyi olur.
3.Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ya da kısaca Nüfus kayıt örneği de yazanlar da var. İşte bu noktada kafa karışıyor. Zira bu sebeple nüfus cüzdan örneği sanılıyor. Bu Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, nüfus müdürlükl…

Bir İnsanı Deli Etmenin Yolları.

Size önereceğim bu yol aslında çok basit. Ama tabi basit olduğu için etkisi geçicidir. Eğer kalıcı hasar bırakma derdindeyseniz, lütfen başka kapıya. Şimdi, birini gıcık etmek, delirtmek, sinirden kudurtmak istiyorsanız, (tamam sonuncusu biraz fazla kaçtı, kabul ama ruh haline göre kudurabilirde) yapacağınız çok basit bir işlem. Yalnız, önce iyi bir gözlemci olmanız gerektiği söylemem lazım. Bir insanı delirtmek öyle kolay değil. Biraz emek şart. Lütfen. Hedefimizdeki delirteceğimiz şahsı, önce bir gözlemliyoruz. Yanından ayrılmıyoruz. Gözümüz hep üstünde olmalı. Evet, hedefimiz, bir iş yapmaya mı koyuldu, işte işlemimiz başlıyor. Hazır olun! Her ne yapıyorsa, diyeceğimiz şey şu: onu yap. Evet bu kadar basit. Geliyor mu, gel, diyeceksin. Gidiyor mu, git diyeceksin. Getiriyor mu, getir diyeceksin. Açıyor mu, aç diyeceksin. Özetle yaptığı işi yapmasını söyle.Buradaki hassas nokta, işe başladığı an yap demek. İşte gözlem, bu konuda şart. Düşünsenize. Ne kadar deli edici bir şe…

Şubat Dizisi Final

Şubat dizisini bu konumda tanıtmaya çalışmıştım. Konusu her ne kadar orijinal gibi görünse de, orijinal değildi. Dizi bu akşamki bölümü ile final yapacak. Bence geç bile kaldılar. Zira, orijinal olma yolunda ilerleyebilecek güzelim senaryoyu mahvettiler. Yapımcıların mı yoksa senaristlerin mi merakı var, şu karanlık insanlara? Bir kötü adam oluyor ya dizide. Tam iyi olan onu altedecekken, bir bakıyorsun ki arkasında karanlık güçler var. Gölge adamlar falan. Yani senaryo uzadıkça uzuyor. Suyu çıkıyor işin. Şubat dizisi de aynen böyle oldu ne yazık ki. Dizinin kötü adamı sadece Samim Akça diye biliyorken, bir baktık, ardında daha kötüleri de varmış. Gölge adamlar bunlar. Yüzleri görünmüyor. Sonraları daha nice kötüler çıktı. Kimin ne olduğu belli olmamaya başladı. Dizinin başlarındaki o şifalı ilaç olayı artık bayatladı. Dünyanın, olayların akışına sahip olma derdine düştü herkes. İyi görünen insanlar tek tek kötü çıktı desek yeridir. Mesela Şubat'ın baba yerine koyduğu adam Aziz bey…