Ana içeriğe atla

Simay Ölsün İstiyorum Diyenler

Akşam ablamla birlikte, ama en çok ablam, sinir küpü olduk Tv başında.
İzlediğimiz şey Kuzey Güney dizisi.
Bizi sinir eden zat ise Simay tabiki de. Başka kim olabilir ki?

Zavallı kadını evinden etti. Arsız, yüzsüz, yalancı ve riyakar bir insan. Üstelik ikiyüzlü. İyi birde oyuncu Maaşallah.

Kuzey salağı da hala onu evinde barındırıyor. Onun yanında annesine sesini yükseltiyor. Küçük düşürüyor o zillinin yanında kadını. Buna hangi anne katlanır. Dayanabilir ki. İyi ki attı o tokatı. Çoktan haketmişti zaten o. Böyle gelin düşman başına. Evlerden ırak olsun.

Birde Zeynep'i yeni öğrenmiş gibi yapıp, Kuzey'e tavır yapması yok mu? Birde beni kandırdın diyor. Hiç utanması yok.

Son noktayı da sahte intihar girişimiyle koydu.

Haketmedi mi şimdi, şöyle güzel bir dayağı. Zeynep ve Cemre bir olup dövseler şunu ne güzel olur. Saçını başını yollasalar bi güzel.

Gerçi ben Zeynep'e de kılım. Geldi, görür görmez tutuldu. Sanki kırkyıllık aşıklar. Arabadaki halleri aynı öyle idi. Kuzey'in de ondan farkı yok. Gördü ve unuttu Cemre'yi. Ne oldu bilmem o büyük aşkına. Gerçi hala değer veriyor. Bunu Güney'in Cemre için onu bunu dedikten sonra, arabasının tekerleklerini sökmesinden anladık. Ama Zeynep'e olan aşırı ilgisi birden çok fazla oldu. Göze batıyor. Bunu da belirtmek isterim.

Evet kimler katılıyor bakalım bize?
Simay'ı şöyle bir güzel, evire çevire dövmeye var mısınız? :)


Not: Ben bir dizikolik değilim... Değilim... :)

Yorumlar

 1. Aman Efenim sakin olun, tansiyonunuz yükselecek. ((:

  YanıtlaSil
 2. :)
  Yok Efenim, sakinim. İçimi döktüm rahatladım. Ama soruma cevap vermemişsiniz. Var mısın yok musun? (:

  YanıtlaSil
 3. (:

  Benim el kaldırmam doğru olmaz ama sonuna kadar arkanızdayım Efenim :P

  Feriha da çok yalancı biriydi değil mi ? Onu da araya sıkıştırıverelim. ((:

  YanıtlaSil
 4. Tebrik ederim Efenim. Eksik olmayın. Desteğiniz kafi. (:

  Olabilir. Onuda sevmem zati. Onunda belalısı yengesi olduydu yanlış bilmiyorsam. Oda çıkar aradan. :)

  YanıtlaSil
 5. O kadar derinlemesine bilmiyorum Efenim. Yalanını biliyorum sadece. :)

  YanıtlaSil
 6. Bende gördüğüm parçaları birleştirdim. :)
  Ama tamamdır,saçlarıyla vedalaşsın bücür. (kendim çok uzun birşeymişim gibi :D )

  YanıtlaSil
 7. Kısa olmak sorun değil Efenim, yeter ki çaktırmayın :P :D

  YanıtlaSil
 8. Yok yok çakmıyor kimse, oturduğum yerden. :p

  YanıtlaSil
 9. Biiib bib deyip geçseymişsin keşke
  hakaret davası açar bu sana
  demedi deme

  tırnak içinde belirteyim "bu" dedim kendilerine :))

  Bu devirde orta karar olacaksın
  iyilere de kötülere de birşey olmaz
  olan sana olur az biraz kötülük düşündün diye :D

  YanıtlaSil
 10. :D İyi ya işte bende kötüüyüm.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşe Girişte İstenen Belgeler Nerelerden Alınır?

İş bulmakla iş bitmiyor. Bunu biliyoruz. Zira elinize bir liste tutuşturuyorlar hemen. Git hepsini tamamla getir. Bu ilk deneyiminizse şayet, panik başlıyor hafiften. Bissürü evraklar. Şimdi bunlar, nereden, nasıl alınır?
Bende bu devrede biraz olsun yardımcı olmak adına, bazı evrakların, nereden alınacağını paylaşmak istiyorum. Şuanki pozisyonum vesilesi ile çoğunu biliyorum.
Gelelim listeye.
1.İkametgah. Şimdilerde adı Yerleşim Belgesidir. Bunu hemen not düşelim. İkisi de aynı evrak. Kafalar karışmasın. Sadece adı değişti. Bu belge, muhtarlıklardan alınır.
2.Nüfus Cüzdan Süreti veya Örneği. Bunlarda aynı evraktır. Bazı yerlerde örneği diye geçer, bazılarında süreti diye. Bu evrakta muhtarlıklardan alınır. Resimli bir evraktır. İsterseniz resimsiz olur ama resimli olması iyi olur.
3.Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ya da kısaca Nüfus kayıt örneği de yazanlar da var. İşte bu noktada kafa karışıyor. Zira bu sebeple nüfus cüzdan örneği sanılıyor. Bu Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, nüfus müdürlükl…

Bir İnsanı Deli Etmenin Yolları.

Size önereceğim bu yol aslında çok basit. Ama tabi basit olduğu için etkisi geçicidir. Eğer kalıcı hasar bırakma derdindeyseniz, lütfen başka kapıya. Şimdi, birini gıcık etmek, delirtmek, sinirden kudurtmak istiyorsanız, (tamam sonuncusu biraz fazla kaçtı, kabul ama ruh haline göre kudurabilirde) yapacağınız çok basit bir işlem. Yalnız, önce iyi bir gözlemci olmanız gerektiği söylemem lazım. Bir insanı delirtmek öyle kolay değil. Biraz emek şart. Lütfen. Hedefimizdeki delirteceğimiz şahsı, önce bir gözlemliyoruz. Yanından ayrılmıyoruz. Gözümüz hep üstünde olmalı. Evet, hedefimiz, bir iş yapmaya mı koyuldu, işte işlemimiz başlıyor. Hazır olun! Her ne yapıyorsa, diyeceğimiz şey şu: onu yap. Evet bu kadar basit. Geliyor mu, gel, diyeceksin. Gidiyor mu, git diyeceksin. Getiriyor mu, getir diyeceksin. Açıyor mu, aç diyeceksin. Özetle yaptığı işi yapmasını söyle.Buradaki hassas nokta, işe başladığı an yap demek. İşte gözlem, bu konuda şart. Düşünsenize. Ne kadar deli edici bir şe…

Şubat Dizisi Final

Şubat dizisini bu konumda tanıtmaya çalışmıştım. Konusu her ne kadar orijinal gibi görünse de, orijinal değildi. Dizi bu akşamki bölümü ile final yapacak. Bence geç bile kaldılar. Zira, orijinal olma yolunda ilerleyebilecek güzelim senaryoyu mahvettiler. Yapımcıların mı yoksa senaristlerin mi merakı var, şu karanlık insanlara? Bir kötü adam oluyor ya dizide. Tam iyi olan onu altedecekken, bir bakıyorsun ki arkasında karanlık güçler var. Gölge adamlar falan. Yani senaryo uzadıkça uzuyor. Suyu çıkıyor işin. Şubat dizisi de aynen böyle oldu ne yazık ki. Dizinin kötü adamı sadece Samim Akça diye biliyorken, bir baktık, ardında daha kötüleri de varmış. Gölge adamlar bunlar. Yüzleri görünmüyor. Sonraları daha nice kötüler çıktı. Kimin ne olduğu belli olmamaya başladı. Dizinin başlarındaki o şifalı ilaç olayı artık bayatladı. Dünyanın, olayların akışına sahip olma derdine düştü herkes. İyi görünen insanlar tek tek kötü çıktı desek yeridir. Mesela Şubat'ın baba yerine koyduğu adam Aziz bey…