Ana içeriğe atla

Katliamdan Beraat Çıktı


-Pişman değilim Hakimbeyamca.. Yine olsa yine yaparım. Laftan anlamıyorlar. Başka çarem kalmadı.

-Yaz kızım... Sanığın ağır tahrik altında kaldığına, suçu işlemek için hafifletici nedenleri olduğuna, bu sebeple cezasının kirlettiği yerleri temizlemek olduğuna oy birliği ile karar verilmiştir.

...

Herşey güzel başlamıştı halbuki. İşe gelmiş, camları açmıştım. Hep açarım. Muhakkak o arada sızıyorlar içeri.

Tam işe başlıyorum. Ortaya çıkıyorlar. Bir değil, iki değil, tam 6 tane idiler. Hepsiyle nasıl başa çıkardım ki. Kovsam gitmiyorlardı. Öfkemden anlamıyorlardı. Beni sinir etmek hoşlarına bile gidiyordu. Buna da eminim işte.

Saatlerce dayandım eziyetlerine. Ben delirdikçe karşımda dans ediyorlardı. Artık kararttım gözümü. Aldım elime silahımı. Düştüm peşlerine. Ama iyi niyetimde var. Girdikleri gibi çıksınlar diye camı da açtım. Biri akıllı çıktı sadece. Kaçtı. Diğer 5'ini hakladım. Cesetleri hala yerde duruyor. Azmettim hepsini geberttim. Pişman mıyım? Değilim. Gitsinler diye uğraştım. Gitmediler. Ölümü hakettiler.

Katliam gibi cinayetten affoldum. Niye ? Çünkü ben haklıyım. Evime girip, üstüme saldılar. İşyeri ama olsun.

Bu ibretlik dava da tüm sinek katillerine emsal olsun. Hakkınızı savunun. Biz haklıyız onlar değil. Onların arkalarında bir Ömür Gedik varsa, bizim arkamızda nice Seyfi Dursunoğlular var, bilmem kimler var.. var da var..

Heyytt.. kim tutar bizi..


(Ömür Gedik'e sevgilerle..)
 

Yorumlar

 1. ben varıııııııııım :) ya hele de bu zamanlarda o sinekler iyice insana yapışıyorlar yaaa :( kesinlikle haklısın canım :)

  YanıtlaSil
 2. Haklıyım değil mi? Git dedim gitmediler, napıyım.. :) :)

  YanıtlaSil
 3. vicdansıııııııııızzzz :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gayet vicdanlıyım ki. Camı bile açtım kaçsınlar diye.. kaçsalarmış. :D

   Sil
  2. kaçma hakkı tanıdım diyorsun, hımmm o zaman ııı ları az kısaltalım; vicdansıız :))

   Sil
  3. :) ben öldürmeye devam edeyim..

   Sil
 4. Ziya Paşa'nın da dediği gibi "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"

  YanıtlaSil
 5. İyi yapmışsın yapıştır gitsin.Özellikle gece uykumda kulağımın dibinde vızıldadılarmı hiç dayanamıyorum bennnn:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen. o nasıl bir sinir edici şeydir. Kovarsın gelir, gelir.. en sonunda kaldırır seni o sıcacık yataktan ya, artık ölmesi lazımdır. :D

   Sil
 6. iyi yapmışsın da gedik anlamadım.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendisi sinekleri de öldürmeyin demişti de bir keresinde. O lafına istinaden dedim öyle. :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşe Girişte İstenen Belgeler Nerelerden Alınır?

İş bulmakla iş bitmiyor. Bunu biliyoruz. Zira elinize bir liste tutuşturuyorlar hemen. Git hepsini tamamla getir. Bu ilk deneyiminizse şayet, panik başlıyor hafiften. Bissürü evraklar. Şimdi bunlar, nereden, nasıl alınır?
Bende bu devrede biraz olsun yardımcı olmak adına, bazı evrakların, nereden alınacağını paylaşmak istiyorum. Şuanki pozisyonum vesilesi ile çoğunu biliyorum.
Gelelim listeye.
1.İkametgah. Şimdilerde adı Yerleşim Belgesidir. Bunu hemen not düşelim. İkisi de aynı evrak. Kafalar karışmasın. Sadece adı değişti. Bu belge, muhtarlıklardan alınır.
2.Nüfus Cüzdan Süreti veya Örneği. Bunlarda aynı evraktır. Bazı yerlerde örneği diye geçer, bazılarında süreti diye. Bu evrakta muhtarlıklardan alınır. Resimli bir evraktır. İsterseniz resimsiz olur ama resimli olması iyi olur.
3.Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ya da kısaca Nüfus kayıt örneği de yazanlar da var. İşte bu noktada kafa karışıyor. Zira bu sebeple nüfus cüzdan örneği sanılıyor. Bu Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, nüfus müdürlükl…

Bir İnsanı Deli Etmenin Yolları.

Size önereceğim bu yol aslında çok basit. Ama tabi basit olduğu için etkisi geçicidir. Eğer kalıcı hasar bırakma derdindeyseniz, lütfen başka kapıya. Şimdi, birini gıcık etmek, delirtmek, sinirden kudurtmak istiyorsanız, (tamam sonuncusu biraz fazla kaçtı, kabul ama ruh haline göre kudurabilirde) yapacağınız çok basit bir işlem. Yalnız, önce iyi bir gözlemci olmanız gerektiği söylemem lazım. Bir insanı delirtmek öyle kolay değil. Biraz emek şart. Lütfen. Hedefimizdeki delirteceğimiz şahsı, önce bir gözlemliyoruz. Yanından ayrılmıyoruz. Gözümüz hep üstünde olmalı. Evet, hedefimiz, bir iş yapmaya mı koyuldu, işte işlemimiz başlıyor. Hazır olun! Her ne yapıyorsa, diyeceğimiz şey şu: onu yap. Evet bu kadar basit. Geliyor mu, gel, diyeceksin. Gidiyor mu, git diyeceksin. Getiriyor mu, getir diyeceksin. Açıyor mu, aç diyeceksin. Özetle yaptığı işi yapmasını söyle.Buradaki hassas nokta, işe başladığı an yap demek. İşte gözlem, bu konuda şart. Düşünsenize. Ne kadar deli edici bir şe…

Şubat Dizisi Final

Şubat dizisini bu konumda tanıtmaya çalışmıştım. Konusu her ne kadar orijinal gibi görünse de, orijinal değildi. Dizi bu akşamki bölümü ile final yapacak. Bence geç bile kaldılar. Zira, orijinal olma yolunda ilerleyebilecek güzelim senaryoyu mahvettiler. Yapımcıların mı yoksa senaristlerin mi merakı var, şu karanlık insanlara? Bir kötü adam oluyor ya dizide. Tam iyi olan onu altedecekken, bir bakıyorsun ki arkasında karanlık güçler var. Gölge adamlar falan. Yani senaryo uzadıkça uzuyor. Suyu çıkıyor işin. Şubat dizisi de aynen böyle oldu ne yazık ki. Dizinin kötü adamı sadece Samim Akça diye biliyorken, bir baktık, ardında daha kötüleri de varmış. Gölge adamlar bunlar. Yüzleri görünmüyor. Sonraları daha nice kötüler çıktı. Kimin ne olduğu belli olmamaya başladı. Dizinin başlarındaki o şifalı ilaç olayı artık bayatladı. Dünyanın, olayların akışına sahip olma derdine düştü herkes. İyi görünen insanlar tek tek kötü çıktı desek yeridir. Mesela Şubat'ın baba yerine koyduğu adam Aziz bey…