Ana içeriğe atla

Photoshop Çalışmalarım


Blogumda ilk zamanlar da paylaştığım birtakım çalışmalarım var, bildiğiniz gibi. -yani en azından bildiğinizi umuyorum. :D-
Kış molası verdiğim için yapmıyordum -bu maloyıda sıkıtakipçilerim bilir- Şimdi vaktim ve isteğim olunca birşeyler yapayım dedim.
İlk resim, benim yaptığım çalışma sonucu ortaya çıkan resim.
Bu da orjinal hali. Ona göre, yorumlarınızı bekliyorum. Nasıl? Güzel olmuş mu?

Yorumlar

 1. Yanıtlar
  1. Çok sert derken? :) Beğenmiş kabul ediyorum. :D

   Sil
  2. Beğendim anlamında söyledim. :D

   Sil
  3. :D Doğru anlaşmışız o halde. Sevindim.

   Sil
 2. blogunda yeniyim. bilmiyodum. ne güzel bi uğraş.
  eser de güzel.
  gizemli biraz.

  karga ölüm olsa yani öbür dünyadan gelse dünyadaki sevdiğine gül getirmiş olsa gibi. bence gizemli olmuş yani.
  :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler, uğraşmayı seven için, güzel bir uğraş gerçekten. (:
   Ama o kuşlar karga değil. (: Kurgu güzel olmuş ama.

   Sil
  2. ama kargaya benziyoooo.
   :)

   baksana aklıma bi fıkra geldi.
   iki adam yolda yürüyo.
   biri kafasını kaldırıp ağaca bakıyo.
   aaaaa bak guş diyo.
   öbürü, o guş değil kuş diyor.
   adam da ama ne kadar guşa benziyo diyo.
   :)

   Sil
  3. :) :)
   Tamam mesaj alınmıştır. O karga, kuş değil. :)

   Sil
 3. hoş bir gizemi var, bence de gayet güzel olmuş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hem güzel, hem gizemli bulunması hoşuma gitti. Teşekkürler.
   (:

   Sil
 4. Orjinallerini görmeden bir şey diyemeyeceğim. Sıradaki lütfeeennn. :P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :D Orjinali orda işte. Diğerlerini de görmeyi ver. :p

   Sil
 5. Güzel olmuşlar :) ben de photoshopa başlamak istiyorum ama harici harddisk alıp windows 7 kurmam lazım öncelikle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hımm.. 7'ye niye ihtiyacınız var ki ? :)

   Sil
  2. Aslında sadece harddiski genişletmeye ihtiyacım var programı kurunca yer kalmıyor çünkü :) Bu arada harddisk genişlemişken de win7 kurmadan olmaz e onu kurmuşken de ramleri de yükseltmeli sonra ekran kartı 3d olmalı falan derken photoshop cs'ye gelecek sıra :D İşte öyle bir şey :)

   Sil
  3. :D
   Anladım. Pc baştan düzenleniyor. Bize de lazım aslında. kolay gelsin.

   Sil
 6. Harikasın, bayıldım çalışmana..

  YanıtlaSil
 7. Çok derin bir fotoğraf olmuş. Ellerine sağlık.

  Biraz ürperti veriyor insana. Baktıkça daha çok bakıyorum...

  Uğraşmana deymiş. Ve sık sık görmek isterim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler. Niye cevapsız bırakmışım bu yorumu bilemiyorum. eksik olmayın.

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşe Girişte İstenen Belgeler Nerelerden Alınır?

İş bulmakla iş bitmiyor. Bunu biliyoruz. Zira elinize bir liste tutuşturuyorlar hemen. Git hepsini tamamla getir. Bu ilk deneyiminizse şayet, panik başlıyor hafiften. Bissürü evraklar. Şimdi bunlar, nereden, nasıl alınır?
Bende bu devrede biraz olsun yardımcı olmak adına, bazı evrakların, nereden alınacağını paylaşmak istiyorum. Şuanki pozisyonum vesilesi ile çoğunu biliyorum.
Gelelim listeye.
1.İkametgah. Şimdilerde adı Yerleşim Belgesidir. Bunu hemen not düşelim. İkisi de aynı evrak. Kafalar karışmasın. Sadece adı değişti. Bu belge, muhtarlıklardan alınır.
2.Nüfus Cüzdan Süreti veya Örneği. Bunlarda aynı evraktır. Bazı yerlerde örneği diye geçer, bazılarında süreti diye. Bu evrakta muhtarlıklardan alınır. Resimli bir evraktır. İsterseniz resimsiz olur ama resimli olması iyi olur.
3.Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ya da kısaca Nüfus kayıt örneği de yazanlar da var. İşte bu noktada kafa karışıyor. Zira bu sebeple nüfus cüzdan örneği sanılıyor. Bu Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, nüfus müdürlükl…

Güven Duygusu - Hikaye

Dükkana girdiğimde, şöyle etrafa bakınıp ne alacağımı düşünüyordum. Sonra ağlama sesini duydum. Herhalde annesi istediğini almıyor çocuğun diye düşündüm. Raftan en sonunda bir şey seçip kasaya yöneldim. Ağlayan çocuğu gördüm. Sandığım gibi annesine ağlamıyordu. Yalnızdı. Dükkan sahibi müşterisine para üstü verirken, çocuğa bakıp,” hadi defol git, git demedim mi sana. Yok benim beleş verecek malım...” diye sinirli ve hiddetli bir şekilde bağırıyordu. O müşteri çıkınca sıra benimdi. Gözüm çocuktaydı. Gayri ihtiyari elimdekini masaya bıraktım. Çocuk: “ amca, vallahi doğru söylüyorum. Paramı kaybettim, anam evde ekmek bekliyor. Sonra veririm sana. Lütfen..” diyordu, ağlayarak. Dükkan sahibinin “ borcunuz 1.75 lira” dediğinde göz göze geldik. Artık nasıl bakmışsam adam bana “ hep böyle bunlar bacım” cümlesiyle başlayan uzun bir açıklama yaptı. Çocuk verilen parayı kaybettiğini söylüyor, sonra başka dükkandan çikolata alıyormuş. Çocuğa baktım. Oda bana baktı. “ Abla valla birkez yaptım, o gü…

Bir İnsanı Deli Etmenin Yolları.

Size önereceğim bu yol aslında çok basit. Ama tabi basit olduğu için etkisi geçicidir. Eğer kalıcı hasar bırakma derdindeyseniz, lütfen başka kapıya. Şimdi, birini gıcık etmek, delirtmek, sinirden kudurtmak istiyorsanız, (tamam sonuncusu biraz fazla kaçtı, kabul ama ruh haline göre kudurabilirde) yapacağınız çok basit bir işlem. Yalnız, önce iyi bir gözlemci olmanız gerektiği söylemem lazım. Bir insanı delirtmek öyle kolay değil. Biraz emek şart. Lütfen. Hedefimizdeki delirteceğimiz şahsı, önce bir gözlemliyoruz. Yanından ayrılmıyoruz. Gözümüz hep üstünde olmalı. Evet, hedefimiz, bir iş yapmaya mı koyuldu, işte işlemimiz başlıyor. Hazır olun! Her ne yapıyorsa, diyeceğimiz şey şu: onu yap. Evet bu kadar basit. Geliyor mu, gel, diyeceksin. Gidiyor mu, git diyeceksin. Getiriyor mu, getir diyeceksin. Açıyor mu, aç diyeceksin. Özetle yaptığı işi yapmasını söyle.Buradaki hassas nokta, işe başladığı an yap demek. İşte gözlem, bu konuda şart. Düşünsenize. Ne kadar deli edici bir şe…