Ana içeriğe atla

Yenilenme Zamanı

Evet...
Gördüğünüz gibi biraz değişiklik yaptım.
Nerde ?....
Diyenler yok, biliyorum. :D Yok değil mi...
Bu tasarımı bayadır yapmak istiyordum. Şimdi nasip oldu.
Yandaki gagetler kalkacak. Tablette olmuyor, niyeyse... gıcık işte.
Bende tam nasıl oldu çözemedim. Başka bilgisayardan bakmam lazım. Normal bir yerden yani. :D
Evet...
Nasıl olmuş peki?
Güzel mi.. ilginç mi.. değişik mi... yoksa hiç olmamış mı.. ?Yorumlar

 1. Telefondan okunca pek anlayamadım bi de bilgisayardan bakmak lazım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tamam. :)
   Bu son hali ile görmüş olursun hem.

   Sil
 2. Olmuş bence ya, ben de değişiklik yaptım azıcık
  İyi oluyor değişiklik falan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, hemde çok iyi oluyor. :-)
   Teşekkürler.

   Sil
 3. PC'den girince gayet güzel duruyor. Yalnız header (UH) biraz büyük olduğundan üst fazla boş kalmış gibi. Soldaki yazının sabit durması güzel olmuş.
  iPad'den de girip baktım. Soldaki Uyuşuk Hayalperest yazısı PC'deki gibi hareketli değil ve en altta oradaki gadgetların üstüne binmiş duruyor. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler. Zahmet vermiş gibi oldum. Eksik olma. :)
   UH yi küçülttüm yazıyı sağa aldım. :D
   Böyle de oldu galiba.

   Sil
 4. Hiç mi üşenmedin yaw...
  Nerde kaldı senin uyuşukluğun :)))

  safinazı beğendim,
  Ayşe miydi yoksa ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arada şöyle bir silkeleniyorum, gidiyor uyuşukluk. :D
   Ayşe o Ayşe..

   Sil
 5. Gayet hoş. Bayağı hoş :)

  YanıtlaSil
 6. ben de begendim.
  yalnız banner değişebilir. yandaki gibi bişi olabilir. bi de ben yandaki gadgetleri seviyorum, aşşada olanlara bakmak akla gelmiyor zira

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hımm.. birşey deneyeceğim, olursa yana gaget eklerim. İnşaallah olur. :)
   Teşekkürler fikir için. Beğenmenize de sevindim.
   :9

   Sil
 7. Şuuuu ekranın yanında gördüğüm şeyden bahsediyorsannnnn çookkk sevimli olmuş ki bence (:
  Değişiklik her zaman iyidir ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, değişiklik olsun diye öyle yaptım. :)
   Evet Ayşem çok sevimli.
   :)

   Sil
  2. e cidden çok sevimli amaaa :)
   havuç kafa olmuşşş :)

   Sil
  3. Kendi havuç kafa. Saçları uzundu ama kesmeyi tercih etti. :p
   :) :)

   Sil
 8. Eski halini pek bilemedim ben:(
  Üzgünüm:(
  Ama bu hali... Güzeeell:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaten şimdiki hali önemli olan. Onu begendiyseniz sorun yok. :) :)
   Teşekkürler.

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İşe Girişte İstenen Belgeler Nerelerden Alınır?

İş bulmakla iş bitmiyor. Bunu biliyoruz. Zira elinize bir liste tutuşturuyorlar hemen. Git hepsini tamamla getir. Bu ilk deneyiminizse şayet, panik başlıyor hafiften. Bissürü evraklar. Şimdi bunlar, nereden, nasıl alınır?
Bende bu devrede biraz olsun yardımcı olmak adına, bazı evrakların, nereden alınacağını paylaşmak istiyorum. Şuanki pozisyonum vesilesi ile çoğunu biliyorum.
Gelelim listeye.
1.İkametgah. Şimdilerde adı Yerleşim Belgesidir. Bunu hemen not düşelim. İkisi de aynı evrak. Kafalar karışmasın. Sadece adı değişti. Bu belge, muhtarlıklardan alınır.
2.Nüfus Cüzdan Süreti veya Örneği. Bunlarda aynı evraktır. Bazı yerlerde örneği diye geçer, bazılarında süreti diye. Bu evrakta muhtarlıklardan alınır. Resimli bir evraktır. İsterseniz resimsiz olur ama resimli olması iyi olur.
3.Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ya da kısaca Nüfus kayıt örneği de yazanlar da var. İşte bu noktada kafa karışıyor. Zira bu sebeple nüfus cüzdan örneği sanılıyor. Bu Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, nüfus müdürlükl…

Güven Duygusu - Hikaye

Dükkana girdiğimde, şöyle etrafa bakınıp ne alacağımı düşünüyordum. Sonra ağlama sesini duydum. Herhalde annesi istediğini almıyor çocuğun diye düşündüm. Raftan en sonunda bir şey seçip kasaya yöneldim. Ağlayan çocuğu gördüm. Sandığım gibi annesine ağlamıyordu. Yalnızdı. Dükkan sahibi müşterisine para üstü verirken, çocuğa bakıp,” hadi defol git, git demedim mi sana. Yok benim beleş verecek malım...” diye sinirli ve hiddetli bir şekilde bağırıyordu. O müşteri çıkınca sıra benimdi. Gözüm çocuktaydı. Gayri ihtiyari elimdekini masaya bıraktım. Çocuk: “ amca, vallahi doğru söylüyorum. Paramı kaybettim, anam evde ekmek bekliyor. Sonra veririm sana. Lütfen..” diyordu, ağlayarak. Dükkan sahibinin “ borcunuz 1.75 lira” dediğinde göz göze geldik. Artık nasıl bakmışsam adam bana “ hep böyle bunlar bacım” cümlesiyle başlayan uzun bir açıklama yaptı. Çocuk verilen parayı kaybettiğini söylüyor, sonra başka dükkandan çikolata alıyormuş. Çocuğa baktım. Oda bana baktı. “ Abla valla birkez yaptım, o gü…

Bir İnsanı Deli Etmenin Yolları.

Size önereceğim bu yol aslında çok basit. Ama tabi basit olduğu için etkisi geçicidir. Eğer kalıcı hasar bırakma derdindeyseniz, lütfen başka kapıya. Şimdi, birini gıcık etmek, delirtmek, sinirden kudurtmak istiyorsanız, (tamam sonuncusu biraz fazla kaçtı, kabul ama ruh haline göre kudurabilirde) yapacağınız çok basit bir işlem. Yalnız, önce iyi bir gözlemci olmanız gerektiği söylemem lazım. Bir insanı delirtmek öyle kolay değil. Biraz emek şart. Lütfen. Hedefimizdeki delirteceğimiz şahsı, önce bir gözlemliyoruz. Yanından ayrılmıyoruz. Gözümüz hep üstünde olmalı. Evet, hedefimiz, bir iş yapmaya mı koyuldu, işte işlemimiz başlıyor. Hazır olun! Her ne yapıyorsa, diyeceğimiz şey şu: onu yap. Evet bu kadar basit. Geliyor mu, gel, diyeceksin. Gidiyor mu, git diyeceksin. Getiriyor mu, getir diyeceksin. Açıyor mu, aç diyeceksin. Özetle yaptığı işi yapmasını söyle.Buradaki hassas nokta, işe başladığı an yap demek. İşte gözlem, bu konuda şart. Düşünsenize. Ne kadar deli edici bir şe…